Czas realizacji zamówienia

Na czas realizacji zamówienia składa się:

– Dostępność produktu;
– Czas zaksięgowania wpłaty;
– Czas dostawy przez kuriera;

 

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU

Posiadamy następujące typy dostępności produktów:

 

W magazynie-  te produkty znajdują się naszym magazynie i są wysyłane w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty lub płatności za pobraniem.

W magazynie dostawcy – produkty z takimi statusem sprowadzamy od naszych stałych i zaufanych dostawców. Po złożeniu zamówienia produkt dostarczany jest do naszego magazynu, skąd wysyłany jest bezpośrednio do Kupującego. Wysyłka z naszego magazynu następuje standardowo w terminie 2-7 dni roboczych – w przypadku wyboru płatności z góry – otrzymania pełnej płatności za produkt lub – w wypadku płatności obsługiwanych przez podmiot realizujący płatności elektroniczne  – po otrzymaniu potwierdzenia przez taki podmiot poprawnego wykonania pełnej płatności przez Kupującego. Dokładny termin wysyłki produktu każdorazowo wskazywany jest po przyjęciu zamówienia za pośrednictwem poczty email.

Na zamówienie – to produkty trudniej dostępne, których nie posiadamy w naszym magazynie, ani w magazynach dostawców. Mogą zostać sprowadzone na życzenie Klienta. W celu uzyskania informacji o terminie dostawy poprosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta mailowo lub telefonicznie.

 

CZAS DOSTAWY PRZEZ KURIERA

Kurier – kurier dostarczy zamówione zakupy w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu nadania paczki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl